Пиксабей
Пловдивчанка се притесни, след като откри скорпион в апартамента си. Жената забелязала екзотичния гост в банята, предаде Пловдив 24.
"Беше жив в банята. Уж не били опасни, ама да ми се разхожда в банята… Колко ли още има вкъщи. И какво става, ако ухапят някого?,“ попита тя в социалната мрежа.
"Безопасни са! Ако Ви полазят, усещате паране и съответно е възможно и лек обрив. Дишайте. Сега е месецът на скорпионите!“, коментира друга потребителка на Фейсбук.
"Често се срещат около Небет тепе, няколко пъти намирам вкъщи, веднъж и в банята. Безопасни са,“ пише друг.
Експертите обясняват, че появата на скорпиони в домовете в България, макар и рядко явление, не е невъзможно. Възможно е скорпионът да е попаднал в жилището чрез пренос на строителни материали, багаж или дори чрез вентилационни шахти.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Трима отпаднаха от групата на Черно море за мача с Ботев Пловдив
Дата: 08/05, 19:16
Напрежение в Габрово след масово сбиване между съседи
Дата: 08/05, 19:11
Забраниха движението на камиони по черен път над свлачището край Пампорово
Дата: 08/05, 19:03
Спартак пусна в продажба билетите за мача със Славия
Дата: 08/05, 18:56
Ердоган: Турската отбранителна промишленост вдъхва доверие в световен мащаб
Дата: 08/05, 18:48