снимка pexels
В САЩ 4-годишно момче подаде жалба в полицията срещу майка си, съобщи CNN. Дете от Маунт Плезънт в щага Уисконсин, решило да даде урок на майка си и се обадило на 911. То казало на диспечера, че майка му трябва да бъде арестувана. „Мама се държи лошо“, казало момчето.
След това телефона взела майката на детето. „Изядох му сладоледа, което вероятно е причината той да се обади на 911“, обяснила тя.
Все пак полицията отишла в дома на семейството, за да се увери, че предполагаемата кражба на сладолед не е прикритие за по-сериозна ситуация. Когато пристигнали на място, момчето потвърдило, че майка му е изяла сладоледа му и отново настояло тя да бъде изпратена в затвора. В крайна сметка детето се съгласило "да не повдига обвинения, като казало, че просто иска сладолед".
Два дни по-късно от полицията го навестили с два сладоледа, предаде БГНЕС.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Политологът Росен Стоянов: Изненада е, че Радев не отиде лично да я регистрира, а някак надменно изпрати свои хора"
Дата: 03/03, 00:30
По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 03/03, 00:10
Веско Ешкенази: България има световна звезда
Дата: 03/03, 00:00
Отлагат Финалисима и срещата Меси - Ямал заради напрежението в Близкия изток
Дата: 02/03, 23:55
Иво Димчев с втора поредна победа в "Капките"
Дата: 02/03, 23:47