1 загинал и 15 ранени в тежки катастрофи за изминалия ден


Дата: 06/04, 10:40

снимка: Булфото

През изминалото денонощие са станали 15 пътнотранспортни произшествия, при които един човек е загинал, а 16 са ранени. Това съобщиха на сайта си от Министерство на вътрешните работи (МВР).

В София са регистрирани три тежки и 17 леки катастрофи. Ранените в столицата при инцидентите на пътя са трима.

От началото на месеца има 79 пътнотранспортни произшествия с двама загинали и 101 ранени. От началото на годината МВР е регистрирало 1325 катастрофи, при които са загинали 87 човека, а други 1659 са ранени.

Преди ден мъж на 91 г. загина при катастрофа на пътя между Стара Загора и Нова Загора в района на старозагорското село Оряховица.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 




Спонсорирани връзки.



Министър Дончев: Българската агенция за инвестиции е информирала Областна администрация за развитието на проект „Алея първа“
Дата: 28/04, 16:24

Валентин Михов претърпя катастрофа на бул. "Цариградско шосе" в София
Дата: 28/04, 16:20

За 29 април НИМХ издаде жълт код за 8 области
Дата: 28/04, 16:20

Арест за шофьора, причинил смъртоносната катастрофа край Кюстендил
Дата: 28/04, 16:12

Гърция ще инсталира системи за дистанционно управление на влаковете
Дата: 28/04, 16:06

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия