кадри bTV
редактор Веселин Златков
С участието си в шоуто „Кой да знае?” новинарката на bTV Лиляна Боянова показа защо е печелила неведнъж титлата за чар в телевизията. Тя се представи отлично в отбора на Милица Гладнишка, но в един момент шансът определи до нея да седне водещият Сашо Кадиев.
Той веднага заяви, че му е мечта да стои до Лили и веднага започна да пита става ли за водещ на новините.
„Ти само това не си бил в тази телевизия”, заяде се веднага Христо Пъдев, който беше в отбор с дизайнерката на „Преди обед” и приятелка на Кадиев Антония Йорданова.

Без да обръща внимание, водещият започна да се прави, че представя новините, като представи колегата си в новинарската двойка като Лилия Боянова.

„Лиляна!”, кресна възмутена Милица, която беше поела ролята на водеща. Самата новинарка просто изгледа Сашо Кадиев, но така, че да усети, че гафът му няма да бъде забравен.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Политологът Александър Маринов: "Има голям риск в тези бурни времена България да остане абсолютно сама"
Дата: 27/01, 05:00
Дъжд, сняг и гръмотевици във вторник
Дата: 27/01, 04:00
Разработиха нов вид витамини
Дата: 27/01, 03:40
На 27 януари рожден ден има Орхан Мурад
Дата: 27/01, 03:00
Във Франция забраняват социалните мрежи на деца под 15 г.
Дата: 27/01, 02:001 Коментар