Смела художничка рискува при въпрос за 10 000 лева


Дата: 27/03, 19:10

Редактор: Недко Петров

Стопкадри бТВ

След като заработи първата си сигурна сума, тази вечер Изабел Кушлева продължи играта си в Стани богат. Управителят на заведение с детски кът показа знания и с помощта на жокерите бързо достигна до въпрос за сумата от 3000 лева.

За нея бе попитана: Кой от писателите свири на китара и е участвал в рокс група? – Едгар Алан По, Стивън Кинг, Йън Флеминг и Брам Стокър.

Тук плевенчанката не мисли дълго и маркира вярно Кинг.

Последва въпрос за 5000 лева: Кое кулинарно произведение не носи името на реална личност, а на региона, в който се е появило?, с възможности Пиле Сечуан, Яйца Бенидикт, Сос Бешамел и Фетучини Алфредо.

Усмивката по лицето на талантливата художничка издаде, че тя знае отговора и той бе свързана с пилето.

Изабел обаче се затрудни при въпроса за 10 000 лева: С кое име е известно у нас първото цвете, цъфнало след бомбата в Хирошима, избрано за символ на града?, с опции Магнолия, Лотос, Зокум и Латинка.

Тя призна, че ще рискува, въпреки че можеше да се откаже и да си тръгне с 5000 лева. Дамата заложи на Магнолия, но не позна, тъй като ставаше въпрос за Зокум, и така получи чек за 1500 лева от Ники Кънчев в телевизионната игра по бТВ.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Паметник на Димитър Пенев ще бъде поставен до стадиона на ЦСКА в Борисовата градина
Дата: 13/01, 21:45

Събират стотинки за подпомагане терапията на децата в Карин дом във Варна
Дата: 13/01, 21:36

Иран позволи обаждания в чужбина за първи път от дни
Дата: 13/01, 21:22

Огромен успех за българския сноуборд: Александър Кръшняк втори на Световната купа
Дата: 13/01, 21:17

От "Пирогов" с подробности за лечението на 200-килограмовия мъж
Дата: 13/01, 21:12

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия