Булфото
Въоръжен и буйстващ мъж на 49 г. е задържан за хулиганство в Перник, съобщиха от ОДМВР в Перник, предаде БТА.
Случаят е станал в офис на мобилен оператор в центъра на областния град, а на сигнала са реагирали полицаи от Първо районно управление. Те установили, че перничанинът е във видимо нетрезво състояние. Това потвърдил и направеният му тест за наличието на алкохол в кръвта, отчел 2,81 промила в издишания въздух. В мъжа е намерен и иззет законно притежаван пистолет с патрон в пълнителя. С него той заплашил персонала под претекст, че не е доволен от предоставяната услуга от страна на телекомуникационния оператор.
От полицията казаха, че мъжът е задържан за до 24 часа с полицейска мярка. Срещу него е образувано бързо производство по чл. 325, ал. 2 от Наказателния кодекс.
Законът предвижда лишаване от свобода до пет години. Действията по разследването продължават под надзора на прокуратурата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
От варненската полиция предупреждават за "черен лед" по пътищата
Дата: 16/01, 08:23
Президентът връчва на АПС третия мандат за формиране на правителството
Дата: 16/01, 08:11
Очаква се да повдигнат обвинение срещу сина на Атанас Бобоков за притежание на наркотици
Дата: 16/01, 08:05
Луксозни офиси за продажба в квартал Чайка, гр. Варна
Дата: 16/01, 08:00
61 пожара и двама пострадали за денонощие в страната
Дата: 16/01, 07:54