кадър Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Бившата синоптичка на БНТ влезе в ролята на политически анализатор в „Пресечна точка” по Нова телевизия. Покрай новата си професия на медиатор, тя даде оценка на няколко важни политически фигури в момента, като посочения за служебен премиер Андрей Гюров и президента Илияна Йотова .
По думите на Кикерезова Гюров изглежда като идеалния кандидат за поста, защото е интелигентен и образован. По повод предположенията кой ще заеме ключовия пост на министър на вътрешните работи, тя заяви, че е изпитана практика в медиите да се пускат „димки”, дори и само да се тества обществената реакция за една или друга кандидатура.
Разчитам на женската сила и интуиция на президента Йотова, така коментира бившата синоптичка действията на първата жена на поста държавен глава на България.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Иран: Все още не сме използвали най-модерното си оръжие
Дата: 03/03, 22:101 Коментар
Илиан Илиев определи групата на Черно море за мача с Арда
Дата: 03/03, 21:49
Йотова: Голямата ни отговорност е да върнем стойността на дипломацията, мира и човешките права
Дата: 03/03, 21:36
Великобритания изпраща разрушител и два хеликоптера в Кипър
Дата: 03/03, 21:30
По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 03/03, 21:20