Ограничават движението в посока София в участък на АМ „Тракия“


Дата: 21/03, 09:48

Снимка: АПИ

Движението в посока София между 23-и и 6-и км на АМ „Тракия“ ще се ограничи на 25 март, вторник, от 9,30 до 12 ч. за обследване на пътната настилка. Това съобщават от Агенция "Пътна инфраструктура". Трафикът ще се пренасочва по обходен маршрут - от пътен възел „Вакарел“ при 23-и км на автомагистралата ще се продължава по път I-8 Вакарел – Нови хан и при пътен възел „Лозен“ отново по АМ „Тракия“.

От АПИ се извиняват на шофьорите за причиненото неудобство, но обследването, което трябва да се направи, е необходимо с оглед проследяване на извършваните ремонтни дейности. Апелът към шофьорите е да карат внимателно, да спазват правилата за движение и ограничението на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи. 

Да не се използват аварийните ленти по автомагистралите за по-бързо придвижване при натоварен трафик. По този начин се възпрепятства преминаването на превозните средства със специален режим на движение в случай на инцидент.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 




Спонсорирани връзки.



Subaru BRZ: последният мохикан се намира във Варна!
Дата: 28/03, 05:50

Става на 38
Дата: 28/03, 05:30

Безплатни консултации с детски онкохематолог - доц. д-р Тунч Фъшгън в София на 4.04.25 г.
Дата: 28/03, 05:20

Пролетта дойде – време е да се погрижим за градината си
Дата: 28/03, 05:10

Пламен Димитров от Българското геополитическо дружество: Не всички държави от ЕС са готови да изпратят войски в Украйна
Дата: 28/03, 05:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия