Кадър Сам вкъщи
Катрин О'Хара е починала на 71 години, съобщи TMZ.
Легендарната холивудска актриса почина днес, съобщават два източника, запознати с историята, пред TMZ. Причината за смъртта е неясна.
Катрин е известна с ролята на майката на Маколи Кълкин в първите два филма „Сам вкъщи“ и се появява като Мойра Роуз в 80 епизода на „Шитс Крийк“.
Други забележителни филмови участия включват няколко псевдодокументални филма в „Best in Show“ от 2000 г. и „A Mighty Wind“ от 2003 г. ... плюс „Beetlejuice Beetlejuice“ и оригиналния сериал „Beetlejuice“.
Най-новата работа на Катрин е заедно със Сет Роугън в сериала на Apple TV+ „Студиото“. За работата си тя получава номинация за награда „Еми“.
Тя спечели награда „Еми“ за работата си в „Schitt's Creek“ през 2020 г. Първата ѝ награда „Еми“ тя получи в далечната през 1982 г. за приноса ѝ към сценария на комедийния телевизионен сериал „SCTV Network 90“.
Катрин е родена и израснала в Торонто като шестото от седем деца... и среща съпруга си, художника на продукцията Бо Уелч , на снимачната площадка на „Бийтълджус“ от 1988 г. Женят се през 1992 г. и имат двама сина, Матю и Люк .
Директорът на болницата по детски болести в София Благомир Здравков подаде оставка
Дата: 10/02, 11:38
Гърнев: Дичо е фронтменът на D2
Дата: 10/02, 11:32
Първи данни от аутопсията: Детето е убито в гръб в кемпера, докато се моли по будитски обичай
Дата: 10/02, 11:30
ПСС: По високите части на планините има лавинна опасност
Дата: 10/02, 11:29
Николай Кокинов: За цялата ми 32-годишна кариера подобно масово самоубийство, ако е такова, не съм виждал
Дата: 10/02, 11:27