кадър Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Музикантът Дани Милев коментира в „Пресечна точка” по Нова телевизия, че не иска да живее в държава, в която институциите не дават ясно обяснение за случай, в който има три открити трупа до частна хижа. „Всички знаят, че нещо се скрива”, подчерта композиторът.
Той каза също, че е говорил със свои познати, които имат имоти в района, които са му казали, че тях са ги проверявали всякакви институции, но никой не е контролирал обитателите на хижа „Петрохан”.
„Даже служители на Гранична полиция не са били допускани за проверка”, заяви Дани Милев.
„Откъде се разбра сега, че е педофилска мрежа? Никой не обяснява нищо”, допълни музикантът. Той коментира също, ще случаят изгрлежда сякаш не се е случил в България.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Хампарцумян: Ако нямате належаща нужда, не си купувайте жилище с кредит в момента
Дата: 10/02, 10:22
Йотова: Трябва да гарантираме максималната стабилност и сигурност на хората
Дата: 10/02, 10:19
Нови водещи на БТВ "Тази сутрин" - Богомил Грозев и Юлия Манолова
Дата: 10/02, 10:191 Коментар
Криминален психолог за "Петрохан": Скоро и летящи чинии ще има! Човек с тежки нарцистични проблеми е завел своя антураж към летален край
Дата: 10/02, 10:14
Кемперът на Калушев последен модел "Мерцедес Hymer" е купен преди 3 месеца и струва над 200 хиляди евро
Дата: 10/02, 10:06