Кадър Фб
Името на княз Кирил Преславски, син на последния български цар Симеон Сакскобургготски, се оказа в досиетата на скандалния финансист-педофил Джефри Епстийн. Името му се появява в списък до това на Сидни Финч – бишата съпруга на Чарлз Финч.
Въпросният списък е от 14 януари 2017 г. и е свързан с парти преди британските филмови награди БАФТА.
„Барбара Броколи и Джесика Ротчайлд и аз организираме втората си годишна вечеря преди наградите БАФТА в Спенсър Хаус на 8 февруари. И ти си поканен. Ноел ще ти изпрати поканата и списък с гости. Целувки, Пеги“. Това съобщение е от Пеги Сигал до Джефри Епстийн, цитира БТА и Вести
Министерството на правосъдието на САЩ публикува повече от три милиона страници от досиетата на осъдения престъпник Епстийн.
Сред страниците се намери и името на България. Страната ни е спомената в имейли, коментиращи външната ни политика, споменава се и при пътувания до други страни от Европа и момичета от Източна Европа. Името на България е замесено с пътуване на сътрудникът на Епстийн Даниел Сиад до София.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Радостин Василев и жена му са в капан в Дубай: Обяви, че е супер
Дата: 02/03, 09:323 Коментара
107-годишен е най-възрастният пациент, преминал през Спешното на пловдивската УМБАЛ "Свети Георги"
Дата: 02/03, 09:26
Млад мъж от Бургас почина след пушене на цигара, напоена с упойка за коне и белина
Дата: 02/03, 09:131 Коментар
Изплащането на пенсиите започва на 9 март
Дата: 02/03, 09:08
Николай Младенов: ОАЕ поема разходите за настаняване, храна, напитки и дори помощ за презаписване на полети за всички засегнати и блокирани пътници
Дата: 02/03, 09:031 Коментар