Байдън: Ние не сме нация, която застрелва собствените си граждани на улицата


Дата: 27/01, 19:03

Кадър Youtube

Бившият президент на САЩ Джо Байдън остро разкритикува администрацията на своя наследник Доналд Тръмп.

Демократът осъди насилието от страна на федерални войски, които застреляха американска медицинска сестра по време на антиимигрантска кампания в щата Минесота.

„Това, което се разигра в Минеаполис през изминалия месец, е предателство спрямо най-основните ни ценности като американци. Ние не сме нация, която застрелва собствените си граждани на улицата“, написа Байдън в социалните мрежи, цитиран от БГНЕС.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 01/03, 01:40

1 март 1896 г. - Анри Бекерел открива случайно естествената радиоактивност
Дата: 01/03, 01:30

Инцидент на на Международното летище в Дубай, поне четирима служители са ранени
Дата: 01/03, 01:00

Христо Илиев с нов национален рекорд
Дата: 01/03, 00:45

Роналдо пропусна дузпа и се контузи
Дата: 01/03, 00:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия