Съдят мъж, обвинен в убийството на своя дядо в Ловешко


Дата: 28/03, 10:50

Снимка: Пиксабей

Окръжна прокуратура - Ловеч внесе в съда обвинителен акт срещу 32-годишен мъж, обвинен в убийството на своя дядо, съобщават от Апелативната прокуратура във Велико Търново. 

Д.Ц. е привлечен в качеството на обвиняем, че на 21 декември 2023 г. в помещение на жилище в луковитското село Дерманци, Ловешка област, умишлено е умъртвил Д. Г., на 76 години, негов дядо. Убийството е извършено в състояние на силно раздразнение, което е предизвикано от пострадалия. 

Той обидил своя внук, че не е направил нищо за къщата и животните, и имал агресивно отношение към неподвижната и болна баба. Заканил се да не се грижи за нея, от което било възможно да настъпят тежки последици за нея.

БТА припомня, че при извършен е оглед в присъствието на съдебен лекар по тялото на жертвата е открита порезна рана в областта на гърдите.

Предстои делото да бъде насрочено за разглеждане в Окръжен съд – Ловеч.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Empower by PanzerGlass: Силата на надеждното зареждане и пълната защита
Дата: 03/03, 09:40

Мая Миланова: Паметникът "Шипка" се руши
Дата: 03/03, 09:31

Костадинов: Ще се освободим и от робството на мафията
Дата: 03/03, 09:20

Гюров: Свободата понякога е неудобен избор
Дата: 03/03, 09:11

Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 03/03, 09:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия