Снимка: Булфото
Жена предаде в полицейското управление в Шумен намерена малко преди 15 ч. на ул. „Любен Каравелов“ в Шумен парична сума, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.
„Предполагам, че собственикът им не е разбрал, че ги е изпуснал. Може да не са много, но ако са на някого, който едва свързва двата края, ще му бъдат от голяма помощ да си ги намери отново“, каза 26-годишната шуменка Берна Сали при предаване на парите на инсп. Милен Минев, цитирана от пресцентъра на полицията.
Оттам уточняват, че инсп. Минев ще върне парите на притежателя им при съобщаване на точната сума и място, на което са изгубени, предава БТА.
Изгубен портфейл с близо 1000 лева и лични документи бе предаден в полицейското управление в Шумен и на 15 април м.г., след което бе върнат на собственика му.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Папата получи торта в болничната стая
Дата: 13/03, 22:20
Супер новина от Иван Лечев
Дата: 13/03, 22:15
Формула 1 се завръща през уикенда
Дата: 13/03, 22:11
Атлетик Билбао достигна четвъртфиналите на Лига Европа за пръв път от близо 10 години
Дата: 13/03, 22:10
Бурята уби човек
Дата: 13/03, 22:08