Кадър ФБ, А. Байрактарски
Левскарската общност беше разтърсена от ужасна новина. Внезапно почина окръжният прокурор на Кюстендил Ангел Байрактарски, който бе сред най-запалените фенове на клуба от "Герена", предаде Блиц.
Публикацията на страницата на фенклуба "Торсида Кюстендил":
"Загубихме един огромен Човек, голям Приятел и Левскар за пример. Пример, който всички ние трябва да продължим да следваме!
За нас ти олицетворяваше левскарските ценности напълно! Знакова фигура не само за нашият град и клуб, но и за цяла синя България! Нямаме думи да опишем как се чувстваме след новината тази сутрин..
Почивай в мир, Ангел Байрактарски! Не ще бъдеш забравен! Съболезнования на всички близки и приятели".
"Огромна загуба за Левскарщината... Да почива в мир! Дълбок поклон", написаха от "Levski Family".
Публикация от друга от фенските групи на "сините":
"Напуснал ни е Ангел Байрактарски. Един от онези малко на брой левскари и човеци за пример. Знакова фигура не само за клуба в Кюстендил, но и за цялата общност от сини привърженици. Ангел беше интелигентен, вдъхващ уважение човек. Ерудит, напълно отдаден на левскарството. Новината за загубата му е колкото внезапна, толкова и съкрушителна. За всички нас остава утехата, че през годините сме имали такъв човек сред себе си. Дано непримиримата му душа почива в мир, а поведението му бъде образец за хората, докоснали се до него!".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Река Тунджа пресъхна
Дата: 23/08, 11:23
Раева: Надявам се да вземем три квоти за Олимпийските игри
Дата: 23/08, 11:20
Витанов: Новият Висш съдебен съвет ще бъде избран в началото на ноември
Дата: 23/08, 11:15
Мощна буря събори дървета в Пазарджик, блокира пътища
Дата: 23/08, 11:14
26-годишен мъж почина след падане с ел тротинетка в Пловдив
Дата: 23/08, 11:04