снимка Булфото
В Белград беше задържан Иван Вукович, заместник-председател на Демократичната партия на социалистите (ДПС) и депутат от тази партия в парламента на Черна гора, съобщи „Евронюз“.
Вукович е бивш кмет на черногорската столица Подгорица.
„Не подкрепяме намесата на наши официални лица във вътрешната политика на други държави“, написа черногорският министър-председател Милойко Спаич в социалната мрежа Х.
Той също така заяви, че Черна гора винаги и във всяка ситуация ще застане до своите граждани, и добави, че след информацията, че Вукович е задържан в Белград, държавните органи на Черна гора „са реагирали бързо спрямо официалните лица от Сърбия“, предаде БГНЕС.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Гръцката полиция е в повишена бойна готовност заради войната в Иран
Дата: 02/03, 01:45
Макрон: Франция се организира, за да може да репатрира своите граждани
Дата: 02/03, 01:30
Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 02/03, 01:20
По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 02/03, 01:00
Затварят пътя към Шипка за Националния празник още от 2 март
Дата: 02/03, 01:00