Стопкадър Диема Спорт
Илиан Илиев остана доволен от продукцията на своите срещу неудобен домакин.
Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев изрази задоволство от представянето на своя тим при равенството 0:0 срещу Лудогорец. Наставникът на „моряците“ подчерта, че футболистите му са показали желания характер след поредицата от негативни резултати в последно време.
„Нужно беше да реагираме, да покажем футбол, да демонстрираме себераздаване. Радвам се, че показахме всички тези неща. Може да съжаляваме за някои преходи. Тези два негативни резултата малко разклатиха самочувствието ни. Футболистите показаха желание да променим нещо“, коментира пред Диема Спорт Илиев веднага след края на сблъсъка.
Специалистът призна, че тимът му е имал възможности дори за нещо повече, ако бе действал по-концентрирано в предни позиции.
„Можем още много повече в офанзивен план. Мисля, че имаше добра реакция от страна на футболистите. Мислехме, че може да има някакво подценяване от страна на Лудогорец и те не влязоха добре в мача. Аз съжалявам за нашите три опасни контраатаки, които с повече самочувствие можехме да завършим по по-различен начин“, добави той, цитиран и от gong.bg.
Илиан Илиев изрази надежда, че спечелената точка на „Хювефарма Арена“ ще бъде трамплин за добро представяне в решителната фаза на шампионата.
„Надявам се да посрещнем следващите седем мача с по-голямо самочувствие, защото това изчезна през последните месеци“, завърши наставникът на варненци.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
На 20 години почина Дани Иванов, чиято тежка битка трогна България
Дата: 20/04, 20:07
Остават броени часове до грандиозния концерт на Пласидо Доминго във Варна
Дата: 20/04, 20:03
За първи път от 2001 година Йордан Цонев остава извън парламента
Дата: 20/04, 19:572 Коментара
Седем български туристи пострадаха при катастрофа с микробус в Малта
Дата: 20/04, 19:53
Социолог: БСП плати висока цена за участието си в управлението
Дата: 20/04, 19:491 Коментар