кадър БНТ
редактор Веселин Златков
Има проблем с Румен Радев, защото беше меко казано гъвкав през годините, важно е какви ще са хората му, това каза по БНТ лидерът на МЕЧ Радостин Василев. Той добави, че партията му може да работи след изборите и с ПП-ДБ, и с формацията на бившия държавен глава.
„Защото не сме „Възраждане”, допълни той и коментира, че противопоставянето на Костадинов на Радев е грешка, защото излиза, че формацията му не може да сътрудничи с никого.
Василев каза също, че Андрей Гюров е единственият от „домовата книга”, който не е представител на модела „Борисов - Пеевски”. „Не казвам, че е „най-малкото зло”, подчерта лидера на МЕЧ.
Той заяви, че за да има честни избори, служебният вътрешен министър веднага трябва да уволни всички началници на областни директори на МВР и да арестува 500 - 1000 човека в страната. За полицията не е тайна кой търгува с гласове, подчерта Радостин Василев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Иван Иванов показа шампионски дух и продължава напред в Испания
Дата: 23/01, 12:00
The Times: Вашингтон се готви за смяна на режима в Куба
Дата: 23/01, 12:00
Тежък спор между Алгафари и Стоян Михалев в ефир: Ние в САЩ ли сме или в ЕС?
Дата: 23/01, 11:54
Започва първото за 2026 г. начално обучение по плуване за деца във Варна
Дата: 23/01, 11:51
Брокер: Една заплата и половина в София купува един квадратен метър
Дата: 23/01, 11:48