Булфото
Трима от народните представители - Радостин Василев от МЕЧ, Ангел Георгиев от "Възраждане" и Гюнай Далоолу от "ДПС - Ново начало" са депозирали съгласието си в парламента да им бъдат снети имунитетите. Това обяви председателят на Народното събрание Наталия Киселова, цитирана от БНР.
Освен на тези трима депутати, на 19 декември изпълняващият функциите главен прокурор Борислав Сарафов поиска имунитетите на общо шестима депутати.
Другите трима са Веселин Вешев от "Възраждане", Марио Рангелов от групата на "Демокрация, права и свободи - ДПС" и Лена Бориславова от "Продължаваме промяната - Демократична България".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Камелия Нейкова: Цицелков трябва да напусне и Обществения съвет към ЦИК
Дата: 21/02, 15:17
Почина двугодишното дете от Неапол, на което беше трансплантирано увредено при транспортирането донорско сърце
Дата: 21/02, 15:10
Две жени и дете са пострадали при верижната катастрофа на "Тракия"
Дата: 21/02, 15:03
Министерство на икономиката: Язовирите в страната са с достатъчен свободен обем и под постоянен контрол
Дата: 21/02, 14:56
Тежка катастрофа с пострадали затвори част от АМ "Тракия" край Чирпан, има обходен маршрут
Дата: 21/02, 14:48