Бързо ни вдигат на крака
Нов вид витамини, които действат необичайно бързо, разработи международен екип от учени, базиран във Франция. Те използвали иновация в сферата на фармацията и постигнали пробив – създали мултивитаминна формула, в която биологичната сила на полезните вещества е запазена на 100%. Крайният резултат е нещо, което коренно се различава от всичко, правено досега. Заради оздравителните му способности то е наречено с подходящото име „Живи витамини“.
Всичко и то веднага
За да постигнат този медицински пробив, учените се опрели на уникалните характеристики на патентованата технология LICAPSTM. Тя позволява вакуумното запечатване на течни субстанции в твърди желатинови капсули без никаква термична или пък химична обработка. Най-големият ѝ плюс в този случай обаче е друг. Тъй като витамините и минералите са предварително разтворени в маслена среда, попадайки в човешкия организъм, те се усвояват почти незабавно и то в изключително високи стойности. По този начин „Живите витамини“ дават на нашето тяло всичко, от което то се нужда, и то веднага.
Тялото работи безотказно
В състава на специалния мултивитаминен продукт, който у нас носи търговското име Live Vitamins, са включени няколко витаминно-минерални комплекси. Те са пряко насочени към справяне със здравословните проблеми, свързани с дефицит на полезни вещества. Сред тях са постоянното чувство на отпадналост и умора, проблеми със съня, понижен имунитет и често разболяване, влошено състояние на косата, ноктите, кожата и зъбите, както и при отслабена памет и липса на концентрация. Те са изключително необходими също така за нормалната сърдечно-съдова дейност и за здравето на костите и ставите. Само с 1–2 капсули на ден тялото е напълно заредено, така че да работи безотказно независимо от възрастта и предизвикателствата, пред които е изправено.
Можете да откриете Live Vitamins в най-близката аптека до вас.
Повече информация за Live Vitamins може да намерите ТУК >>>
Източник: Live Vitamins
*публикация
Азис показа мъжа до себе си, но мнозина мислят, че е AI
Дата: 27/01, 15:17
Делото за катастрофата с три жертви в Разград ще се води по съкратената процедура
Дата: 27/01, 15:14
Проф. Рачев: В България има 400 столетници, а трябва да са 10 000
Дата: 27/01, 15:13
Край на неудобните дънки – спортният шик превзема улиците на града
Дата: 27/01, 15:13
Филип Буков: Мечта ми е един ден да стана Почетен гражданин на Варна
Дата: 27/01, 15:081 Коментар