Булфото
Тежка операция на счупен крак оставя на легло вкъщи народната представителка Десислава Танева от ГЕРБ за поне месец. Това пише „24 часа“, позовавайки се на нейни колеги, след като в петък тя се оказа фаталният 121-и депутат за управляващото мнозинство.
След решението на КС и преизчислението на резултатите четирите партии останаха с петима депутати по-малко и вече са 121, затова в момента гласуването на всяко решение им е на ръба, защото дори при един отсъстващ падат под този брой. И съотношението управляващи:опозиция е вече 120:119.
“Сега със 120 гласа с АПС - как да приемем бюджета? Десислава Танева е толкова болна, че до края на април няма да дойде. Сега без Делян Пеевски няма да можем да приемем бюджета”, коментира лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов в петък.
Още в https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/20124001
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Добри са условията за туризъм в планините, но с температури между минус 15 и минус 10 градуса
Дата: 19/01, 09:29
„Евро“ е дума на годината, но „мършляк“ показва отвращението на хората
Дата: 19/01, 09:05
РЗИ-Варна решава днес дали да удължи срока на грипната епидемия в областта
Дата: 19/01, 09:02
Къде да наемете кола във Варна без кредитна карта
Дата: 19/01, 09:00
Защо сънуваме: от древни вярвания до съвременна невронаука
Дата: 19/01, 09:00