Гьоко e оптимист за "соколите"


16/04/2026, 19:21

Снимка Булфото

Гьоко Хаджиевски разкри какво очаква от Спартак в плейофите.

Наставникът на Спартак (Варна) Гьоко Хаджиевски бе доволен от точката при визитата на Септември и равенството 0:0. С хикса "соколите" финишират на 12-а позиция редовния сезон и това ще даде на тима едно домакинство повече от съперниците за спасение.

"Доволен съм, не можем да кажем, че играхме за точка. Имахме желание за победа, но е факт, че това ни носи четири домакинства в плейофите, което е добра новина. Играхме отворено и по-различно от други мачове - с трима нападатели. Имахме положения да вкараме, но не успяхме. Трябва да се организираме добре и да влезем в последните седем мача с добро лице. Аз съм оптимист за мястото на Спартак в елита. При нас има качество и мотивация. Целта ни е обаче не само да оцелеем, но и да играем добър футбол", каза пред Диема Спорт Хаджиевски, цитиран и от Спортал.бг.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Времето във Варна в неделя: До 19 градуса и дъжд
Дата: 18/04, 16:00

Задържаха мъж в Кюстендил за изборна търговия
Дата: 18/04, 15:58

Мъж броди по улиците във Враца, преследва хора и напада деца
Дата: 18/04, 15:54

В неделя в 20:01 часа МВР обявява кои партии са купували гласове
Дата: 18/04, 15:53

Шампионка от „Уимбълдън“ е заплашена с изваждане от спорта за четири години
Дата: 18/04, 15:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия