Кадър Евроком
Големите телевизии ни натрапваха леденото хоро, а Ботев беше между другото“, каза водещият на „Памет без давност“ Горан Благоев, който беше гост в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев.
Благоев коментира, че в днешния ден, когато се навършват 177 години от рождението на Христо Ботев, ние в много голяма степен сякаш сме забравили за делото му и идеалите му.
Авторът на „Памет без давност“ коментира и Богоявление. По думите му църковната литургия не е атрактивна, поради което всички се обръщат към хвърлянето на кръста.
„Това, което мен ме дразни е идеята, че с Леденото хоро в Калофер, а и не само, ние показваме българщината“, посочи още гостът.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
5-годишно разсрочено плащане за завършени вили и апартаменти: промоция за инвеститори във Forest Club House от КУБ Корпорация
Дата: 14/01, 06:30
Край на сковаността в ставите
Дата: 14/01, 06:30
Журналистът Валерий Тодоров: САЩ контролират ситуацията във Венецуела
Дата: 14/01, 06:00
Бившият шеф на отдел "Киберпрестъпност" в ГДБОП: В България вече няма фалшификатори
Дата: 14/01, 05:001 Коментар
Повишение на температурите в сряда
Дата: 14/01, 04:00