Пиксабей
Трафикът е изключително интензивен на граничните контролно-пропускателни пунктове "Капитан Андреево" и "Лесово" на границата с Турция за товарни автомобили, съобщиха на сайта си от "Гранична полиция". Данните са от 6:00 часа тази сутрин.
От 20 януари през граничния преход с Гърция "Рудозем" преминават леки коли и микробуси до 3,5 тона, припомнят от "Гранична полиция". Автомобили до 3, 5 тона преминават и на граничните преходи "Златоград", "Маказа" и "Ивайловград". На граничните преходи "Кулата", "Илинден" и "Капитан Петко войвода" преминават преминават леки коли, автобуси и товарни автомобили.
Нормално е движението на всички гранични контролно-пропускателни пунктове с Република Северна Македония и със Сърбия, както и на граничните преходи с Румъния, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Григор Димитров: Много ми е трудно! Отне ми няколко седмици да осъзная какво ми се е случило и бе тъжно
Дата: 05/03, 11:08
Мъж е загинал след падане от висок етаж на Американския университет в Благоевград
Дата: 05/03, 11:041 Коментар
Путин: Русия може да спре газа на Европа и да го пренасочи към Азия
Дата: 05/03, 11:00
Любо Огнянов: Ох, така ми олекна! Елитът на нацията се прибра от Дубай, да празнуваме
Дата: 05/03, 10:57
Син преби майка си в село край Русе
Дата: 05/03, 10:56