Снимка: АПИ
Движението по жп надлеза на гара Елин Пелин, част от път III-105 Елин Пелин – Нови хан, се осъществява в една лента поради ремонт на компрометирана фуга на съоръжението при 14-и км, съобщават от Агенция "Пътна инфраструктура".
Ограничено е преминаването по лявата лента в посока Нови хан, като движението се извършва двупосочно в дясната към Елин Пелин. Трафикът се регулира чрез регулировчици. Очаква се аварийните дейности да приключат до 8 ч. на 16 март.
Агенция „Пътна инфраструктура“ се извинява на шофьорите за причинено неудобство, но предприетите дейности сега са необходими, за да се осигури безопасността на движението. Апелът към тях е да се движат с повишено внимание, като следват стриктно създадената организация на движение.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
На 15 март рожден ден празнува Илиана Раева
Дата: 15/03, 03:00
Впечатляваща складова наличност на врати във Варна – повече от хиляди модели на едно място
Дата: 15/03, 02:50
Световната изложба на котки е най-голямото и най-значимото събитие във фелинологията за годината
Дата: 15/03, 02:40
Германия гласува за извънреден заем за отбрана
Дата: 15/03, 02:001 Коментар
Дизайн на етикети - Печат на етикети
Дата: 15/03, 01:40