Редактор: Юлия Георгиева, кадър Нова тв
Борислав Сарафов е симптом на едно заболяване, което за съжаление, е обхванало прокуратурата. Заболяване на изискване на сляпо подчинение към силния на деня. За мен това не е легитимно, това не е публичния интерес.
Това коментира пред Нова тв окръжният прокурор Владимир Николов.
Сарафов привиква колеги и им се казва как трябва да гласуват. Дълго време Сарафов държеше една маска като казваше, че ще е различен, ще ще даде свобода на системата. Той обаче поиска да го подкрепим като единствен кандидат за главен прокурор. Ние зададохме въпроси към него, но той не им отговори. Ние не го подкрепихме тогава и имаше последствия, коментира той.
Поисках среща с него, за да го питам лице в лице какво се случва, но тази среща ми беше отказана. Започнаха публикации с гнусни инсинуации, при мен идваха колеги, които ми предаваха послания от Сарафов да се откажа от мястото си на председател на Асоциацията на прокурорите в България, разказа той.
Имаше твърдения, че с моите публични изказвания, аз се самоубивам. Но аз не се притеснявам, коментира той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Бившият заместник-външен министър Милен Керемедчиев: Отговорът на Иран ще бъде мащабен
Дата: 28/02, 10:10
Тръмп: САЩ започна „мащабни бойни операции“ в Иран
Дата: 28/02, 10:001 Коментар
Проф. Чуков: Повечето агенции считат, че войната е започнала
Дата: 28/02, 09:51
Андрей Гюров свиква Съвет по сигурността в 13:00 часа
Дата: 28/02, 09:50
Авария на магистрален водопровод остава част от Варна без вода в събота
Дата: 28/02, 09:40