Кадър Ютуб
Потребител на социалната мрежа сподели впечатлението си след посещение на „Пазарът на производителите" в Кърджали, видя Plovdiv24.bg.
Съдейки по многобройните коментари, много хора в събота предпочитат именно този пазар, отличаващ се с качествени продукти на ниски цени.
„Имаше както се казва „от пиле мляко" и цените бяха много добри, а качеството превъзходно... Купихме си прясно изпечено кашу за 20 лв/кг, а на „дюнера" направо станахме абонати. Готвят изключително вкусно. На нас любимото ни беше „кукуреч".
Струваше 6 лв, порцията беше огромна, а вкуса неповторим. Това е най-вкусния кукуречи, който съм пробвала досега дори спрямо Гърция и Турция. В България много рядко го намираме и бяхме на седмото небе, че го открихме на пазара и на 3-4 минути пеша от мястото, където бяхме отседнали.
За който обича карантията цените бяха също изумителни телешки опашки по 8 лв/кг, телешки сърца по 4 лв/кг, свински сърца по 1 лв/кг и т.н."
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Българка в Израел: Най-тежките атаки бяха през изминалата нощ
Дата: 01/03, 10:57
Евакуираха 200 деца от хотел в Сандански заради пожар
Дата: 01/03, 10:49
Благой Георгиев в Дубай: На 50 метра от нас избухна бомба, не са окей нещата
Дата: 01/03, 10:35
ПСС: Добри са условията за туризъм в планините, но бъдете внимателни!
Дата: 01/03, 10:32
Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 01/03, 10:20