Пиксабей
Тази сутрин е починал шофьор на линейка, който в продължение на часове е транспортирал пострадалите при страшния пожар в Кочани, Северна Македония, предаде БГНЕС.
Иле Гочевски е дългогодишен шофьор на линейка в Спешна помощ в Кочани. Винаги е помагал на съгражданите си в тежките моменти.
Колегите му от многопрофилната болница в Кочани са в шок. И вчера, както винаги, той е бил на терен, транспортирал жертви и пострадали, винаги отдаден на работата си. След тежкия ден той се прибрал у дома да си почине и, за съжаление, не се събудил.
Колегите на Гоцевски го определят за професионалист и човек с голямо сърце – готов да помогне във всеки един момент, независимо от времето и условията. Кочани се сбогува днес с човека, посветил живота си на спасяването на животи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Задържаха варненец пресвятквал с фарове, натискал клаксон, пречел на движението и стрелял с пистолет по друг шофьор
Дата: 04/03, 11:21
Партия МЕЧ се регистрират за изборите без Радостин Василев
Дата: 04/03, 11:14
На 3 март младежи отбелязаха националния празник, развявайки българския флаг на покрива патрулка в София
Дата: 04/03, 11:10
Empower by PanzerGlass: Силата на надеждното зареждане и пълната защита
Дата: 04/03, 11:10
Бивш шеф на КЗП за сметките: И техническата грешка би могла да е нелоялна практика
Дата: 04/03, 11:04