Нови опашки се извиха във Варна, този път за пенсия


Дата: 07/01, 12:46

кадър: БНТ

Започна изплащането на пенсиите за януари. От рано сутринта пред пощенските клонове във Варна се редяха чакащи пенсионери.

Част от тях се притесняваха дали те ще бъдат в размера от декември или заради липсата на приет държавен бюджет, ще получат по-ниските пенсии от януари миналата година.

На въпрос дали са притеснени възрастните хора, някои от тях отговоряха с: "Не, не съм, притеснен... Нали казаха, че се оправиха! Всичко е оправено – това са слухове и няма смисъл да ги коментираме!", "Съвсем същата пенсия, каквато взех миналата година, я получих сега! Стойността е една и съща.", "Тя беше същата като миналата, не знам дали има разлика. Очаквах по-висока, но не стана".

"Очакваме да има увеличение, как! Щом се увеличава ток, вода, трябва да се увеличават и приходите.", коментираха също чакащите.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 




Спонсорирани връзки.



„Започнаха да ме тъпчат, аз бях спасена, а тя не": Мария, оцелява в огнения ад, но губи сестра си
Дата: 18/03, 01:45

Новооткрит 3D колаген задвижва ставите
Дата: 18/03, 01:30

Пиян шофьор в Бургас чупи рекорди на КАТ: Толкова пиян трябва да е в кома
Дата: 18/03, 01:24

Шофьор на тежкотоварен камион помогна на жена със здравословен проблем на магистрала "Тракия"
Дата: 18/03, 01:07

Протест в психиатрия: Сестра взема 1600 лв., санитарите - минимална заплата
Дата: 18/03, 00:46

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия