Медведев: САЩ са длъжни да признаят законността на операцията ни в Украйна


Дата: 09/01, 16:58

Кадър Youtube

След събитията във Венецуела американските елити са длъжни да признаят законността на действията на Русия в Украйна, написа в „Телеграм“ заместник-председателят на Съвета за сигурност на Русия Дмитрий Медведев, цитиран от ТАСС.

Според Медведев след „организирания от САЩ фарс“ във Венецуела американските елити - както републиканските, така и демократичните, трябва „просто да признаят законността на действията на Русия в рамките на специалната военна операция“.

Той добави, че „началото на годината е бурно“ и ще се запомни преди всичко с отвличането на президента на Венецуела Николас Мадуро. „Разбира се, това е наглост и мерзост или, казано по-красноречиво, вселенска катастрофа в сферата на международните отношения“, коментира заместник-председателят на Съвета за сигурност на Русия, предава БТА.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Дайнов: Тук голямата загадка е Радев, който няма време да направи сериозна партия
Дата: 23/01, 11:40

Повече от признание: седми път Top Employer
Дата: 23/01, 11:40

Радостин Василев за проваления кворум в НС: Ръчната е дръпната от Борисов, защото е Зайко Байко
Дата: 23/01, 11:35

Василев към журналистите: Може ли първите седем години да си ги спомните?
Дата: 23/01, 11:281 Коментар

Безплатен куклен театър и работилници очакват децата на Варна всяка неделя
Дата: 23/01, 11:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия