снимка: Булфото
16-годишен младеж от село Веселиново открадна кола на дядо от същото село, който я е оставил незаключена, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР.
Малко след 11:00 часа вчера 79-годишен мъж от Веселиново подал сигнал, че му е отнет противозаконно лекия автомобил. Мъжът обяснил, че колата - Фолксваген Голф с шуменска регистрация, била паркирана пред дома му и не била заключена. Според дядото кражбата е станала за времето от 23:00 часа в неделния ден до 11:00 часа на следващия.
При проведените незабавни мероприятия автомобилът е намерен изоставен в местността „Редината“ близо до село Веселиново. Върнат е на собственика. Установен е извършителят - 16-годишен от същото село, предава Шум бг.
За извършено престъпление по чл. 346 ал. 1 от НК е образувано бързо производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
НСИ: Годишната инфлация в България се очаква да бъде 7,1%
Дата: 29/04, 16:19
„Магазин за хората“: Закриването е прибързано
Дата: 29/04, 16:12
Пускат два полета седмично от Варна до Париж
Дата: 29/04, 16:031 Коментар
Срокът изтича след един ден, а част от квартал „Чайка“ във Варна все още не е с подменено осветление
Дата: 29/04, 15:59
Почина доц. д-р Ценка Цанкова
Дата: 29/04, 15:57