кадър: Николай Попов, фейсбук
Николай Попов, бащата на загиналата при трагична катастрофа Сияна, обяви,че кани вещото лице проф. Станимир Карапетков на детектор на лъжата.
Припомняме, че Карапетков беше изготвил заключението по назначената по досъдебното производство автотехническа експертиза за причините за катастрофата, в която на 31 март 2025 г. загина 12-годишната Сияна.
Преди дни Плевенският окръжен съд прие искането за отвод на Карапетков.
Назначена е нова комплексна автотехническа и съдебно-медицинска експертиза, като са определени и вещите лица, които да изготвят заключение.
Днес бащата на Сияна обяви:
Каня Карапетков на детектор на лъжата. Ако го премине успешно ще му се извиня пред цяла България и ще му платя сумата по съдебната претенция.
Доброволно. Дали ще дойде?
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Не е установено замърсяване на морската среда от потъналия рибарски кораб в Маслен нос
Дата: 21/02, 15:47
Спряха движението по път Видин – Монтана – Враца заради усложнена зимна обстановка
Дата: 21/02, 15:39
Аварии оставят без вода днес абонати във Варна и региона
Дата: 21/02, 15:30
“Янев Принт” ЕООД е специализирана фирма в производството на етикети, тяхното отпечатване, разпространение и продажба
Дата: 21/02, 15:30
Повечето зеленчуци и плодове продължават да поскъпват на борсите
Дата: 21/02, 15:24