снимка: Фейсбук, ОДМВР, илюстративна
Трима работници от Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ) са били блъснати от 69-годишен шофьор, докато почистват храсти при пети километър на околовръстния път на Ботевград в посока София, съобщиха от МВР. И тримата са откарани в болница, като най-възрастният - на 50 години, е в тежко състояние.
Шофьорът е минал през обезопасителни конуси, блъснал е тримата работници и още една кола. Инцидентът е станал около 13:30 ч., предаде БТА.
От пътната агенция информират, че временно движението при км 5 по път II-17 /Околовръстен път на Ботевград/ в посока София се осъществява в една лента поради ПТП.
Движението се регулира от "Пътна полиция".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Трафикът на граничните преходи и пунктове със съседните държави тази сутрин
Дата: 22/06, 07:24
Край на еднодозовите пластмасови опаковки за сосове, захар и подправки от 2030 г.
Дата: 22/06, 07:14
Уругвай и Кабо Верде не успяха да се победят в мач от група Н на Световното по футбол
Дата: 22/06, 07:07
Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 22/06, 07:00
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 06:10