Лудогорец ще лети за Шотландия утре с чартърен полет от Анталия


Дата: 19/01, 19:46

Снимка: Булфото

Българският футболен шампион Лудогорец ще лети за Шотландия утре (20 януари) с чартърен полет от Анталия до Глазгоу, съобщават от клуба.

Самолетът на тима излита в 16 ч. местно време и ще кацне в шотландската столица около 17:45 часа местно време. В четвъртък (22 януари) в 20:00 часа местно време (22:00 българско) „орлите“ гостуват на Рейнджърс в мач от седмия кръг на основната фаза на Лига Европа.

В сряда в 17:30 часа треньорът Пер-Матиас Хьогмо и Петър Станич ще дадат пресконференция. Официалната тренировка на Лудогорец на „Айброкс“ е половин час по-късно - в 18 ч. местно време.

Лудогорец се прибира в България в петък (23 януари) с полет от Глазгоу до Варна. Очаква се чартърът на шампионите да кацне на летището в морската ни столица около 17 ч.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



За рекордите на Гинес: Откриха питон с дължина над 7,2 метра
Дата: 04/03, 00:00

Барселона мечтае за невъзможния обрат: 3:0 срещу Атлетико Мадрид
Дата: 03/03, 23:54

Иво Димчев: Честит празник и благодаря от сърце за стотиците съобщения и милите думи!
Дата: 03/03, 23:481 Коментар

Германският канцлер Фридрих Мерц: „На едно мнение сме по отношение на премахването на този ужасен режим в Техеран“
Дата: 03/03, 23:42

Барселона 2:0 Атлетико Мадрид след 60 минути игра за Купата на краля
Дата: 03/03, 23:36

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия