Условията за туризъм в планините днес


Дата: 07/01, 09:11

Булфото

Добри са условията за туризъм в планините, съобщиха от Планинската спасителна служба (ПСС) на Българския Червен кръст (БЧК), предаде БТА. 

Времето е слънчево и ясно, на места има слаб вятър. Температурите в планинските курорти са положителни, като се очаква затопляне през деня.

Съоръженията навсякъде работят, допълниха от ПСС. 

В планините ще бъде предимно слънчево с разкъсана средна и висока облачност, по-значителна след обяд над масивите в Западна България, съобщиха от Националния институт по метеорология и хидрология. Без валежи. Ще духа умерен до силен вятър от запад-югозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 12°, на 2000 метра - около 4°.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Над 25 години опит в неврохирургията – проф. Селчук Пекер в София на 24.01.26 г.
Дата: 16/01, 02:20

Вече пет държави са изпратили военни в Гренландия
Дата: 16/01, 02:00

16 януари 1909 г. - Експедицията на Ърнест Шакълтън достига до Южния магнитен полюс
Дата: 16/01, 01:30

5-годишно разсрочено плащане за завършени вили и апартаменти: промоция за инвеститори във Forest Club House от КУБ Корпорация
Дата: 16/01, 01:30

Марко Семерджиев се класира на второ място на слалома в Италия
Дата: 16/01, 01:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия