Снимка Булфото
Читател на Блиц сигнализира за пожар, избухнал в ресторант в близост до жп гара София Север.
По първоначална информация огънят е тръгнал от покривната конструкция на сградата. На място се вижда силно задимяване, като покривът продължава да гори, а гъст дим се издига над района.
На място вече има екипи на пожарната, които се борят с пламъците и се опитват да овладеят ситуацията.
Към момента няма информация за пострадали хора. Щетите изглеждат сериозни, но не се съобщава за пълно унищожаване на сградата.
Причините за възникването на пожара все още не са изяснени.
Разследването тепърва предстои, след като огънят бъде напълно овладян.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Таксиджия снима заспало момиче в колата за лайкове в Тик Ток
Дата: 28/06, 11:16
Матев: Горещата вълна пълзи на изток, ние извадихме голям късмет
Дата: 28/06, 11:13
Шефът на БАБХ: Изтеглихме над 6 тона фалшиво масло от пазара
Дата: 28/06, 10:59
Борис Дали: Милионер съм от доста време
Дата: 28/06, 10:57