Костадинов разкри дали ще подкрепят доц. Киселова


05/12/2024, 19:07

Редактор: Недко Петров

Стопкадър БНТ

„Възраждане“ няма да подкрепи доц. Наталия Киселова за председател на парламента, категоричен е Костадин Костадинов. Той се аргументира, че ако го направят, трябва да гласуват заедно с ГЕРБ и „ДПС – ново начало“.

Ние още от първия ден говорим, че може да се направи мнозинство без ГЕРБ и „ДПС - ново начало“ събират 99 депутати, а „Възраждане“ може да събере мнозинство със 141, но в тези 141 души влизат и ПП, които имат 37 депутати. Те обаче казват, че не могат да гласуват заедно с „Възраждане“, заяви Костадинов.

Ние сме доказали, за разлика от ПП-ДБ, че работим системно срещу ДПС и за разлика от ПП-ДБ не сме били в коалиция с ДПС допреди шест месеца. Не сме седяли в скута на Пеевски не сме правили конституционни промени с него. Не сме влизали в колаборация с него и не сме ходили на рождения му ден, допълни той.

Ао някой трябва да бъде поставен под санитарен кордон, това е точно ПП-ДБ. Днес това се случи между другото и за пореден път видяхте ,че днес кандидата на ПП-ДБ се класира на последно място, каза още по БНТ Костадинов.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Проф. Георги Рачев с обнадеждаващи новини за Дунав
Дата: 21/08, 08:13

Има риск от възникване на нови огнища в района на сливенските села Медвен и Градец
Дата: 21/08, 08:05

Продължават преговорите за определяне на минималната работна заплата
Дата: 21/08, 07:59

Руският самолет продължава битката с пожара в Сърбия, но пожарът се разраства
Дата: 21/08, 07:54

Интензивен е трафикът за леки автомобили на "Капитан Андреево" и "Калотина"
Дата: 21/08, 07:53

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия