Кадър Петрол
Българската горивна компания Петрол открива нови обекти под марката Petrol&GO, които предлагат зареждане на самообслужване.
Първата модерна станция под новия бранд се намира в София и беше пусната в експлоатация с тържествено откриване.
Първото зареждане символично направи първенецът на планетата – олимпийският шампион по борба Семен Новиков.
Новите бензиностанции дават възможност на шофьорите сами да заредят колите си по лесен, смостоятелен, модерен и по-евтин начин.
Self-service моделът ще обхване цялата страна, като предстои модернизиране и откриване на десетки нови обекти. Бензиностанциите са денонощни, оборудвани са с вендинг машини, а плащането става както с кеш, така и с карта. Тепърва от компанията ще внедряват нови удобства и иновации.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Портних: Водопроводът е сбъркан изначално и ще продължи да се пука и наводнява северните квартали на Варна
Дата: 22/08, 22:41
Христанов: България има нужда от смел президент, а не от човек, воден на ушенце
Дата: 22/08, 22:291 Коментар
Съдия Йосифов няма да е член на антикорупционната комисия
Дата: 22/08, 22:24
Кола с четирима души се преобърна край Дуранкулак, няма пострадали
Дата: 22/08, 21:55
Издигнаха украинското знаме пред сградата на Европейската комисия
Дата: 22/08, 21:432 Коментара