С 10-еврова банкнота и 6,73 евро на монети: Неправоспособен шофьор опита да подкупи полицаи в Бургас


15/06/2026, 10:39

Пиксабей

33-годишен неправоспособен шофьор е задържан в Бургас, след като направил опит да подкупи полицейски служители по време на проверка.

Мъжът бил спрян от служители на Четвърто районно управление в района на бензиностанция на булевард „Тодор Александров“. Униформените установили, че той управлява автомобила си без необходимата правоспособност.

По данни на полицията, в опит да избегне последващите действия срещу него, водачът оставил в служебния автомобил банкнота от 10 евро и монети на обща стойност 6,73 евро. Мъжът е задържан за срок до 24 часа, а по случая е образувано бързо производство, предаде БНТ.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Главната инспекция по труда алармира за измамни имейли от нейно име
Дата: 23/07, 14:24

Полицията в Асеновград търси собственика на намерени пари
Дата: 23/07, 14:14

Хамали в Бургас: как да преместите дом или офис, без да счупите нещо (и нервите си)
Дата: 23/07, 14:11

Силно земетресение край Маями
Дата: 23/07, 14:05

Ladies Night с Man4Queen в Moonlight Varna
Дата: 23/07, 14:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия