Булфото
От името на всички членове и симпатизанти на БСП заявявам неизменна подкрепа към Илияна Йотова, написа председателят на БСП и на „БСП-Обединена левица“ и вицепремиер в оставка Атанас Зафиров в публикация във Фейсбук.
От днес България за пръв път в историята си има жена президент. Илияна Йотова поема поста в изключително труден за страната ни момент и към нея са насочени много надежди и очаквания, заявява Зафиров. Нямам никакви съмнения, че тя може да отговори на тях и да се справи с всички предизвикателства, които се появят по пътя ѝ, допълва той, цитиран от БТА.
Вярвам, че говоря от името на всички членове и симпатизанти на БСП като заявявам нашата неизменна подкрепа към нея. На добър час, госпожо президент, пише още Атанас Зафиров.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Полицията: Правим тренировка по евакуация при пожар в МУ-Варна
Дата: 05/03, 12:56
Гьоко: Спартак трябва да спре Иван Минчев и Балов
Дата: 05/03, 12:52
Изследвания за диабет, щитовидна жлеза и автоимунитет в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 05/03, 12:50
Целият отбор на ЦСКА и легенди изпратиха Георги Велинов в последния му път
Дата: 05/03, 12:49
Анастасов от ДПС напусна Съвета по сигурността: Това е отбиване на номера
Дата: 05/03, 12:46