Предприемат спешни мерки за обезопасяване на опасна общинска сграда в центъра на Варна


Дата: 29/01, 20:42

Пиксабей

Предприемат спешни мерки за обезопасяване на опасна общинска сграда, намираща се на улица "Русе". Това каза зам.-кметът Илия Коев.

По сигнал е извършена проверка на изоставената къща. Тя е била обезопасена преди време, след като отново хора са сигнализирали за състоянието й. Загражденията, които са поставени, за да не се влиза в сградата, отново са разбити, каза Коев, цитиран от Радио Варна.

Предстои да се направи конструктивно обследване, за да се установи дали тя е здрава и подлежи на ремонт, или представлява сериозен риск.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Дядо Евлоги стана на 100
Дата: 30/01, 10:13

Подробности за катастрофата във Варна: Линейка и автомобил на СОД са се ударили на "Сливница" и "Пирин"
Дата: 30/01, 10:11

Тръмп заведе дело за 10 млрд. долара заради изтичането на данъчната му декларация в публичното пространство
Дата: 30/01, 10:11

ВиК: Люси Иларионов има 14 неплатени сметки
Дата: 30/01, 10:09

Китайска ракета излезе от контрол, до часове ще падне в Европа
Дата: 30/01, 10:02

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия