Фенове на Спартак осиновиха сокола Спартачко


13/07/2026, 11:16

Снимка Фенове на Спартак Варна

Верни фенове на Спартак Варна осиновиха сокола от Зоологическата градина и го нарекоха Спартачко. По силата на сключен договор със Зоопарк Варна ултрасите ще осигуряват храна и всичко необходимо за живота на птицата, която е символ на 107-годишния клуб.

Привържениците, които стоят за тази благородна инициатива, гледат от дълги години домакинските мачове на Спартак от сектор „Зверилника“. Той се намира встрани от стария тунел.

Разбра се още, че на мрежата в дома, който обитава Спартачко, вече е поставен транспарант с емблемата на „соколите“ и надпис: „Соколът Спартачко! Сектор „Зверилника“ на стадион „Спартак“ – горд осиновител на Сокола!

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



РЗИ: 47 случая на чревни инфекции във Варненско за седмица
Дата: 19/07, 11:28

Сдружението за качествена храна и КЗП се обединяват срещу ценовите аномалии
Дата: 19/07, 11:20

Фейсбук се срина
Дата: 19/07, 11:12

Планираният "28-ми режим" на ЕС поражда опасения за възнагражденията и правата на европейските работници
Дата: 19/07, 11:08

Украйна нанесе удари по два руски петролни танкера в Черно море
Дата: 19/07, 11:04

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия