Пиарът на ГЕРБ: В последните 24 часа със семейството и близките ми преживяваме отново нощта на 17 март 2022 г.


11/12/2024, 12:49

Кадър ФБ

„В последните 24 часа със семейството и близките ми преживяваме отново нощта на 17 март 2022 г. Няма да коментирам нищо политически – ако го направя само ще навредя на и без друго напрегнатата ситуация“.

Това написа в собствения си профил пиарът на ГЕРБ Севделина Арнаудова по повод на разкритията около начина по който е организиран нейния арест и този на Бойко Борисов и Владислав Горанов на тази дата, пише Евроком.

„Искам обаче отново да благодаря на хилядите хора, дошли в онази студена нощ от всички точки на България, за да ни подкрепят – всички вие сте ГОЛЕМИТЕ хора заради смелостта да се изправите с лицата си във време на “чегъртане”, арести и заплахи!

Най-големите за мен в личен план обаче остават дъщеря ми Деяна и Никола Николов. И двамата пораснахте бързо и много за едно денонощие…. Благодаря ти, Никола“, написа още Арнаудова.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



"Порше" Кайен се взриви в движение в Йоаким Груево
Дата: 22/08, 19:42

PRP и хиалуронова киселина: съвременен подход при болки и увреждания на ставите
Дата: 22/08, 19:40

Украйна обсъди със САЩ изграждането на европейска система срещу балистични ракети
Дата: 22/08, 19:301 Коментар

Вълчев за убийството на Георги Кузев: Не може да говорим за скъсване на връзката между училище и родители
Дата: 22/08, 19:25

Путин и Медведев обещаха победа във войната в Украйна преди изборите за Държавна дума
Дата: 22/08, 19:082 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия