ПП-ДБ организира протест в София под надслов "Няма да освините и тези избори!"


Дата: 13/01, 18:01

Снимка: Булфото

“Продължаваме Промяната - Демократична България” организира нов протест в София под надслов “Няма да освините и тези избори!”. Протестът ще се проведе на площад “Независимост” от 18:00 ч. в сряда, когато в правна комисия ще се разглеждат и гласуват два законопроекта за промяна на Изборния кодекс, съобщават от партията.

“Нашият законопроект предлага 100% машинно гласуване, а този на подалите оставка управляващи включва тюрлюгювеч от предложения, направени преди една година. От доклада става ясно, че управляващите тихомълком са взели решение бързо да прокарат оптичните скенери”, пише съпредседателят на “Да, България” Божидар Божанов в своя фейсбук профил.
 
Политическият лидер добавя, че с този тактически ход Пеевски и Борисов целят да кажат: “Ще има машини, но не тези!”. Според Божанов по този начин опонентите му целят да си гарантират купуването и контролирането на гласове.

“Затова - утре вечер, сряда, от 18:00 ч. - протест за честни избори, за машинно гласуване и против всякакви опити за димни завеси и запазване на изборните измами”, заключи Божанов.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Млада чужденка намушка мъж в хотел в Банско
Дата: 19/01, 12:11

БСЛАФ настоява за индивидуални паник бутони и боди камери за спешните медици и фелдшери
Дата: 19/01, 12:031 Коментар

Спипаха двама кьоркютук пияни да шофират във Варна и в Аксаково
Дата: 19/01, 11:51

Мила Роберт измисли алтернативно хоро
Дата: 19/01, 11:481 Коментар

Политолог: Това, че все още няма новина, е знак, че ще видим президентска оставка
Дата: 19/01, 11:45

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия