Редактор: Юлия Георгиева, кадър Нова тв
Борислав Сарафов е симптом на едно заболяване, което за съжаление, е обхванало прокуратурата. Заболяване на изискване на сляпо подчинение към силния на деня. За мен това не е легитимно, това не е публичния интерес.
Това коментира пред Нова тв окръжният прокурор Владимир Николов.
Сарафов привиква колеги и им се казва как трябва да гласуват. Дълго време Сарафов държеше една маска като казваше, че ще е различен, ще ще даде свобода на системата. Той обаче поиска да го подкрепим като единствен кандидат за главен прокурор. Ние зададохме въпроси към него, но той не им отговори. Ние не го подкрепихме тогава и имаше последствия, коментира той.
Поисках среща с него, за да го питам лице в лице какво се случва, но тази среща ми беше отказана. Започнаха публикации с гнусни инсинуации, при мен идваха колеги, които ми предаваха послания от Сарафов да се откажа от мястото си на председател на Асоциацията на прокурорите в България, разказа той.
Имаше твърдения, че с моите публични изказвания, аз се самоубивам. Но аз не се притеснявам, коментира той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
56-годишен мъж е с опасност за живота след катастрофа край Стара Загора
Дата: 03/03, 19:50
Лавров: Русия няма да наложи санкции на САЩ заради нападението над Иран
Дата: 03/03, 19:45
Приключва ли Тръмп войната с Иран? "Те са унищожени. Почти нищо не работи"
Дата: 03/03, 19:421 Коментар
Канят на Трабант фест във Велико Търново
Дата: 03/03, 19:391 Коментар
12 партии и 10 коалиции са подали документи за изборите
Дата: 03/03, 19:28