Поптодорова: Епстийн е имал връзка с руската престъпност за доставката на „млада плът“


Дата: 03/02, 09:11

кадър бТВ

Досиетата „Епстийн“ предизвикаха вулканична реакция- тази лава ще тече и залива много време напред различни държави и правителства. Това коментира пред бТВ вицепрезидентът на Атлантическия клуб и бивш посланик в Съединените щати Елена Поптодорова.

Тя обясни, че само половината от информацията по случая е разсекретена - 3 млн. страници 1800 снимки и 1200 видеозаписа.

„Това е меден капан. Цялата тази сценография се измисля да бъдат привличани хора в влияние от целия свят. Не е изненада, че България попада в списъка от държава. Словакия също излезе. Засега нямаме управляващи лица, което явно се дължи на неблизките отношения със САЩ. Много неща тепърва ще излизат“, каза Поптодорова.

В кореспонденцията с българи се споменава за „среща с правителствени служители и принцесата. Засега не е ясно кои са те. Според нея използваните имена са псевдоними.

„Това е съвсем съзнателна и организирана операция. Има данни за връзки на Епстийн с руската престъпност за доставката на „млада плът“. Още един любопитен детайл президентът Бил Клинтън и жена му Хилари са призовани да свидетелстват пред Комисията по надзора и те са отказали“, заяви дипломатът.

Според нея няма как името на настоящия държавен глава на САЩ Доналд Тръмп да отсъства, защото той е имал приятелски отношения с Епстийн, защото са се движели в общ социален кръг – на богаташите, които си устройват нестандартни забавления.

Тя е категорична, че информацията трудно може да се контролира и скоро всички подробности ще излязат.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Проучване: 60 % от датчаните вече смятат САЩ за враг
Дата: 03/02, 16:01

30 млн. евро са вкарани в обращение чрез магазините на Lidl
Дата: 03/02, 16:00

Испания е посрещнала рекорден брой туристи през 2025 г.
Дата: 03/02, 15:56

Руснак, разследван в родината си за подкуп, остава в ареста до делото за екстрадицията му
Дата: 03/02, 15:50

Педиатър: Проблемите на детската хирургия във Варна са от години
Дата: 03/02, 15:48

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия