Пиксабей
През нощта над по-голямата част от страната ще се изясни. В Северна България ще продължи да духа слаб и умерен западен вятър. В южните райони вятърът ще отслабне. Минималните температури ще бъдат между минус 3° и 2°, за София - около минус 3°. Утре в западните и централните райони ще преобладава слънчево време, а над Източна България облачността ще се увеличи. Около и след обяд вятърът ще се ориентира от север-североизток и в източните райони ще бъде умерен. От североизток ще прониква студен въздух. Максималните температури ще бъдат между 3° и 8°, в югозападните райони до 11°, за София - около 6°.
Над планините в Западна България и в Родопите ще е предимно слънчево. Над източните и централните дялове на Стара планина ще има значителна облачност. По най-високите части ще превали слаб сняг. Ще духа умерен, а по високите части и временно силен северозападен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 2°, на 2000 метра - около минус 2°.
По Черноморието ще има значителна ниска облачност. Ще духа умерен и временно силен вятър от север-североизток. Максималните температури ще са между 5° и 8°. Температурата на морската вода е 11°-12°. Вълнението на морето ще е около 3 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Изпратиха "Кугър" на спасителна акция за пострадал турист под Мальовица
Дата: 22/08, 18:51
Откриха части от дрон, изхвърлен от морето на плажа в местността Ракитника край Варна
Дата: 22/08, 18:441 Коментар
Катастрофа затруднява движението по пътя Дуранкулак – Варна
Дата: 22/08, 18:33
Мъж е в болница, след като катастрофира и колата му се запали край село Клокотница
Дата: 22/08, 18:22
Задържаха трима мъже, докато пренасят контрабанден тютюн в Пловдив
Дата: 22/08, 18:05