снимка: МС
На прага на еврозоната сме, до дни се очаква да изпълним и четвъртия критерий – ценовата стабилност. Това каза служебният премиер Димитър Главчев в началото на заседанието на правителството, предаде БГНЕС.
Пълноправното ни членство в Шенген е добро начало на годината, каза още премиерът. То е плод на усилията на много правителства, експерти, дипломати. Но и доста усилия се положиха дори в последните дни преди приемането ни. Последните дни имаше много активна комуникацията, допълни Главчев.
„Убеден съм, че и оценката на Конституционния съд е в тази посока, т.е. няма да намери недостатъци в нашата работа”, каза Главчев по повод основната задача на служебното правителство - да осигури честни избори.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Феновете на Черно море: Подкрепата е дълг към цветовете и емблемата
Дата: 20/02, 13:16
Днес е последният ден за подаване на заявления за допускане до държавните зрелостни изпити
Дата: 20/02, 13:14
Парламентът прие окончателно промените в Закона за марките и географските означения
Дата: 20/02, 13:07
Варненка, продавала фентанил и хашиш, остава с най-тежката мярка
Дата: 20/02, 13:01
Дизайн на етикети - Печат на етикети
Дата: 20/02, 12:52