Снимка: Булфото
Увеличава се броя на избирателните секции в област Бургас, които прекратиха машинния вот, заради технически неизправности с устройствата.
По последна информация на Районната избирателна комисия пет от секциите в Бургас, Малко Търново, Айтос и Поморие се преминали на гласуване с хартиени бюлетини, предава БНТ.
Проблемът навсякъде се оказа сходен - устройствата разпечатват част от бюлетините без да се вижда за кого е гласувано или принтират празни бюлетини.
Това предизвика недоволство сред избирателите, които искаха да упражнят своя вот с машина, но трябваше да гласуват на хартия.
Наличните количества хартиени бюлетини са достатъчни, за да осигурят нормалното протичане на изборния процес в областта.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Гърция с нов пакет помощи за хора с ниски доходи, пенсионери и малки фирми
Дата: 22/04, 14:09
ПП-ДБ за оставката на Сарафов: Едно безобразие по-малко
Дата: 22/04, 14:031 Коментар
Уволняват служителя на АПИ, хванат да шофира след употреба на алкохол
Дата: 22/04, 14:01
БАБХ: Има опасност месо от огнище с антракс в Силистренско да е разпространено във Варна
Дата: 22/04, 13:52
Условна присъда за мъж, предлагал по 30 евро на глас в Търговищко
Дата: 22/04, 13:41