кадри Нова нюз, Булфото
редактор Веселин Златков
Създава се паника, каквато няма, това коментира по повод притесненията, че няма да се намери служебен премиер, пиар експертът и политически наблюдател Диана Дамянова. „Ще се въртят, ще се въртят, накрая пак Главчев ще е служебен премиер”, заяви тя по Нова нюз.
По нейно мнение това, че председателят на парламента и омбудсмана обявиха, че не желаят да поемат служебното правителство, не е важен въпрос.
Дамянова каза също, че е изненадана, че точно ПП-ДБ поискаха изборите да са през април, а не при първия възможен момент през февруари.
„Ще има още 1-2 протеста, свързани с промените в изборните закони”, прогнозира тя.

Протести очаква и журналистката Емилия Милчева. Тя обаче е на мнение, че отказите на хората от „домовата книга” може и да е сценарий максимално да се отложат изборите, за да утихне ефекта от големите протести. Милчева каза също, че всички потенциални служебни премиери са избрани от миналото мнозинство на Борисов и Пеевски. По тази причина отказите им са притеснителни, смята тя.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Планински спасител: Шансовете да оцелееш в лавина намаляват драстично след 15 минути в снега
Дата: 23/01, 10:02
Родители пуснаха сигнал до прокуратурата: Учителка в детската градина залепи устата на детето ни с тиксо
Дата: 23/01, 09:59
Иззеха наркотици от жилището на 45-годишен бургазлия
Дата: 23/01, 09:59
И при втория опит депутатите не успяха да съберат кворум, последният опит ще е в 10 ч.
Дата: 23/01, 09:492 Коментара
Варненец: Бездомни кучета нападнаха моя роднина - възрастна жена
Дата: 23/01, 09:48